Lādējās...

Programmēšanas un dizaina pakalpojumi

ux dizains | programmēšana
SākumsProgrammēšanas un dizaina pakalpojumi

Programmēšanas un dizaina pakalpojumi

Web dizaina galvenais mērķis - nodrošināt lietojamību, nezaudējot estētiku.

user centric design (uz lietotāju vērsts dizains) ir darba metodoloģija, kas paredz daudz aktīvāku mājaslapas lietotāju iesaisti mājaslapas izveidē kā pieeja, kas balstās uz mājaslapas autoru vai izstrādātāju personīgajām domām un viedokļa. Tikai vērojot daudzveidīgas lietotāju grupas uzvedību, ir iespējams noteikt, vai mājaslapas dizains pilda uzdevumu, kādam lapa radīta.

Arī programmējot domājam par lietojamību.

programmējot mājaslapu, ne tikai ņemam vērā IT nozares programmēšanas principus un standartus, bet arī domājam, lai rezultāts būtu ērts lietotājam. Lai arī satura vadības sistēmas (CMS) nav daļa no mājaslapas dizaina, arī tām jābūt viegli lietojamām.

Produktivitātes pamats ir pareizi izmantotas tehnoloģijas.

plānojot uzņēmumu iekšējo sistēmu dizainu un programmatūru, ir būtiski ne vien panākt to atbilstību klienta sniegtajai specifikācijai, bet arī nodrošināt sistēmas veiktspēju nākotnē, kompānijai attīstoties. Iekšējās sistēmas sākotnējās prasības ir tikai aisberga redzamā daļa. Veiksmīgas iekšējās sistēmas prasības tiek pastāvīgi papildinātas, pilnveidojot sistēmu un veicinot uzņēmuma attīstību un produktivitātes kāpumu. Protams, programmējot uzņēmumu iekšējās sistēmas, pievēršam vislielāko uzmanību sistēmas un tajā esošo datu drošībai.

Interneta veikala uzdevums ir veidot jaunus digitālus biznesus.

interneta veikals ir gan nebeidzamas investīcijas, gan arī nebeidzami ieņēmumi. E-komercijas veiksmes pamatā ir visu interneta veikala komponentu pareiza plānošana un kvalitatīva izstrāde. Mēs radītās e-komercijas vietnes ne tikai nododam klientam solītajos termiņos un nodrošinām to uzturēšanu, mēs arī tās pastāvīgi uzraugām, lai būtu droši, ka to lietojamība, apmeklētāju konversijas indekss un citas pozīcijas būtu starp labākajām attiecīgajā nozarē.

Ja mājaslapa nesasniedz tās mērķus, tā ir jāpārskata.

ņemot vērā lielo pieredzi nozarē, mūsu sniegto konsultāciju (gan maksas, gan bezmaksas) apjoms ir bijis liels. Galvenās konsultāciju tēmas saistītas ar mājaslapu tehniskajām problēmām un lietojamību, kā arī ar digitālā biznesa veiksmīgumu vai neveiksmīgumu. Konsultāciju tvērums ir daudz plašāks nekā tikai programmēšana, UX vai dizains. Kā dažus no sarežģītākajiem konsultāciju pakalpojumu veidiem varam minēt lapas apmeklētāju konversijas uzlabošanu, digitālo mārketinga kanālu izvērtēšanu, interneta veikala due dilligence.

Kāpēc izvēlēties mūs?

Individuāla pieeja

mūsu pamatuzstādījums ir individuāla pieeja katram klientam, lai mēs būtu droši, ka - sasniegsim pēc iespējas labāko un kreatīvāko rezultātu, darba rezultāts atšķirsies uz pelēkās masas fona un tiks sasniegti klienta izvirzītie mērķi.

Punktualitāte

ar katru klientu pirms darba uzsākšanas vienojamies par darba izpildes termiņu, ko pēcāk arī ievērojam, periodiski iesniedzot klientam pārskatus par paveikto. Tomēr jāatceras, ka ne visus ar darbu izpildi saistītos faktorus ir iespējams iepriekš paredzēt un kontrolēt, piemēram, dažādus pārsteigumus izstrādes gaitā un saskaņošanas procesu.

Maģija

mūsu burvju triks ir vienmēr atrast risinājumu situācijās, kurās šķiet, ka risinājuma nav. Piemēram, finanšu trūkums un citi iemesli, kuri liedz klientam tikt pie jaunas, skaistas un funkcionālas mājaslapas, kas palīdz doties virtuālajā pasaulē, lai sasniegtu savu mērķauditoriju.