Lādējās...

Par mums

SākumsPar mums

Par mums

esam neliels, bet jaudīgs uzņēmums, kas specializējies mājaslapu un web sistēmu dizaina izstrādē un programmēšanā. Mēs fokusējamies uz mājaslapas lietotāju - kādas sajūtas radīsim cilvēkam, kurš atvērs lapu, un cik viegli viņam būs atrast meklēto informāciju. Izstrādi veicam, gan radot pilnīgi jaunus un unikālus pašu dizainus, gan arī pielāgojot un adaptējot sagataves un citu radītus dizainus. Esam ieguvuši pieredzi, strādājot ar vairāk nekā 50 dažādiem klientiem, tostarp lieliem Latvijas uzņēmumiem un pasaules līmeņa zīmoliem. Šo pieredzi ar prieku izmantosim arī savos jaunajos projektos.
Gints Fricbergs

Gints Fricbergs

CEO / UX / PĀRDOŠANA

Gints Fricbergs
MUGURKAULS
gints@lpservice.lv
Kristaps Ozoliņš

Kristaps Ozoliņš

MENEDŽEMENTS

Kristaps Ozoliņš
CEO
kristaps@lpservice.lv
Kārlis Millers

Kārlis Millers

Backend / frontend

Kārlis Millers
IZSTRĀDE
karlis.millers@gmail.com

Kāpēc izvēlēties mūs?

Individuāla pieeja

mūsu pamatuzstādījums ir individuāla pieeja katram klientam, lai mēs būtu droši, ka - sasniegsim pēc iespējas labāko un kreatīvāko rezultātu, darba rezultāts atšķirsies uz pelēkās masas fona un tiks sasniegti klienta izvirzītie mērķi.

Punktualitāte

ar katru klientu pirms darba uzsākšanas vienojamies par darba izpildes termiņu, ko pēcāk arī ievērojam, periodiski iesniedzot klientam pārskatus par paveikto. Tomēr jāatceras, ka ne visus ar darbu izpildi saistītos faktorus ir iespējams iepriekš paredzēt un kontrolēt, piemēram, dažādus pārsteigumus izstrādes gaitā un saskaņošanas procesu.

Maģija

mūsu burvju triks ir vienmēr atrast risinājumu situācijās, kurās šķiet, ka risinājuma nav. Piemēram, finanšu trūkums un citi iemesli, kuri liedz klientam tikt pie jaunas, skaistas un funkcionālas mājaslapas, kas palīdz doties virtuālajā pasaulē, lai sasniegtu savu mērķauditoriju.